Aplikacje do planowania

Aplikacje do planowania

Poznajemy różne aplikacje i programy, ponieważ wiele z nich okazuje się praktycznych i przydatnych w codziennych czynnościach. Ułatwiają nam pracę, życie, a zarazem umożliwiają kontaktowanie się z bliskimi. Warto byłoby więc wyszukać najlepsze aplikacje do planowania. Już dzięki temu będziemy mogli przekonać się, jak zadbać o skuteczną efektywność w życiu zawodowym i osobistym. Poznajmy aplikacje do planowania, które działają na urządzeniach typu Android, jak i iOS czy innych.

Todoist

Aplikacje do planowania - Todoist

Wspaniała aplikacja, dzięki której o wiele łatwiej jest nam wszystko zorganizować. Planujemy w niej każdą godzinę, dzień, tydzień, miesiąc i rok. Dodatkowo możemy w niej skutecznie ustalić priorytety i przekonać się, jak później udaje się nam wszystko realizować.

Co ważne, w takiej aplikacji dodajemy jeszcze cenne projekty, które następnie dzielimy na konkretne podprojekty. To cenne rozwiązanie, jeśli 1 ważne zadanie chcemy podzielić na mniejsze. Czasami jest to wymagane i ta aplikacja sprawdza się w tym niezawodnie.

Nozbe

Kolejna aplikacja, dzięki której planowanie i zapisywanie nowych projektów okazuje się znacznie prostsze. Wszystko działa nam na wszystkich urządzeniach, w każdym systemie operacyjnym. Gdy decydujemy się go dokładnie poznać, to później łatwiej jest nam korzystać z kolejnych przydatnych funkcji, które się w nim pojawiają. Jest ich naprawdę wiele. I dlatego dobrze byłoby z nich skorzystać.

Na początku trudno jest opanować tą aplikację, ponieważ wydaje się być dość skomplikowana. Dodatkowo nie posiada wszystkich opcji, które możliwe, że chcielibyśmy uzyskać. Nie powinniśmy jednak od razu z niej rezygnować. Na pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowy pakiet, więc już w tym czasie będziemy mogli tym bardziej się do niej przekonać. Zrozumiemy, jak działa i później w pełni użyjemy to na swoją korzyść.

Rozwój osobisty

Aplikacje do planowania a rozwój osobisty

Czytanie książek jest możliwe nie tylko z poziomu tradycyjnej książki papierowej. Warto jeszcze pamiętać e-bookach i audiobookach, z których później łatwo jest korzystać na naszych urządzeniach mobilnych. To sprawia, że jeszcze chętniej dbamy o swój rozwój osobisty i dalsze szkolenia. Czasami możemy być pod tym względem zniechęceni. Natomiast z czasem nabieramy jeszcze większej wprawy. I później zaczynamy uzyskiwać coraz to lepsze efekty.

Jakość takich książek online jest naprawdę wysoka, więc zapewne będziemy zadowoleni z ich czytania. Dodatkowo będziemy mogli o to zadbać w momencie, gdy mamy wolny czas, jadąc samochodem, uprawiając sport czy w wielu innych sytuacjach. Tak naprawdę moglibyśmy wtedy w żaden sposób się nie rozwijać. A to byłaby dla nas pewna strata. O wiele lepiej, jeśli inwestujemy w siebie i swoją przyszłość.

Aplikacje dla firmy

Duży postęp widać również w aplikacjach, które dotyczą prowadzenia firmy. Programy księgowe i wiele innych, pozwalają nam na lepsze zarządzanie finansami w biznesie. Zapewne wielu przedsiębiorców chętnie korzysta z takich rozwiązań. Szybko przekonują się, że dzięki nim są w stanie działać na jeszcze wyższym poziomie.

Aplikacje do planowania dla firmy

Także te wyżej wspomniane aplikacje na telefon, komputer czy tablet i komputer, możemy wykorzystać na poczet prowadzenia działalności gospodarczej. Kiedy realizujemy kolejne zlecenie, to po prostu dodajemy nowy projekt. Następnie możemy go podzielić na mniejsze zadania, które wykonujemy samodzielnie i ustalamy termin realizacji. Możemy również takie zadania delegować do pewnych osób, które są podpięte pod tą aplikację. Otrzymują powiadomienie i my później widzimy dalszy postęp ich pracy.

Podsumowanie: Poznaliśmy najlepsze aplikacje na telefon do planowania, które warto ze sobą posiadać. Oczywiście nie warto byłoby korzystać z ich obu. Musimy tutaj sami zadecydować, która z nich będzie stanowić dla nas lepsze rozwiązanie. Warto jednak wspomnieć, że Todoist jest darmowa, z możliwością wykupienia wersji Premium. Natomiast aplikacja Nozbe jest płatna, natomiast na sam początek otrzymujemy okres próbny darmowy. Później dalsze konto musimy opłacić, aby korzystać z podstawowych i rozbudowanych funkcji tego programu. Ustalmy więc, która z tych aplikacji do planowania najlepiej do nas pasuje.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij