Wykonaj doładowanie PlayStation 4 bez karty – całkowicie on-line!

Wykonaj doładowanie PlayStation 4 bez karty – całkowicie on-line!

Aby doładować swoją konsolę PlayStation 4 dodatkową gotówką albo wykupić członkostwo PlayStation Plus musimy posiadać kartę płatniczą albo kredytową – wymaga jej sklep PS Store. Są jednak sposoby na to, aby skorzystać z oferty bez posiadania karty i zrobić to całkowicie on-line!

PlayStation to pełna gama gier oraz różnych innych materiałów dostępnych on-line – nie kupimy ich w wersji pudełkowej w sklepie, ale możemy skorzystać z nich tylko przez internet, bezpośrednio w sklepie PS Store. PlayStation oferuje także swoim użytkownikom dostęp do specjalnego członkostwa PS Plus, które daje dostęp do gry w trybie wieloosobowym on-line, a także dodatkowych bonusów – darmowych gier co miesiąc, obniżek.

Aby skorzystać z tych ofert bezpośrednio w sklepie PlayStation, musimy mieć kartę. Alternatywne rozwiązanie oferowane przez PS to wykupienie specjalnej karty z doładowaniem – możemy znaleźć je w różnych sklepach z elektroniką, grami, a nawet w marketach czy w salonikach prasowych.

Nie każdy ma jednak w okolicy tego rodzaju punkty. Gdy liczy się wygoda, czyli chcemy przeprowadzić doładowanie PlayStation 4 przez internet, warto zwrócić uwagę na specjalne serwisy internetowe, które nam na to pozwalają. Wówczas uzyskujemy dostęp do różnych doładowań, które możemy opłacić z wykorzystaniem szybkiego przelewu on-line – to opcja dla osób posiadających konto bankowe albo znających kogoś, kto takie konto ma. Dzięki szybkim przelewom płatność jest księgowana od razu, dlatego kod z doładowaniem możemy otrzymać nawet w przeciągu paru minut od dokonania transakcji.

Oprócz wyjątkowej wygody taka metoda na doładowanie PlayStation 4 pozwala również na uzyskanie dodatkowych bonusów. Wiele serwisów oferuje swoim klientom obniżki, dlatego można wtedy zapłacić za swój kod mniej niż w oficjalnym sklepie internetowym PlayStation. Obniżki wynoszą nawet powyżej 10%, dlatego przy większych kwotach możemy zaoszczędzić po kilkadziesiąt złotych na zakupie.

Zatem jeśli chcesz wygodnie i szybko doładowywać konto PS lub wykupić członkostwo PS Plus, możesz zrobić to on-line – bez potrzeby korzystania z karty!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij