tatuaż

Tatuaże, a osobowość – jaki tatuaż będzie idealny właśnie dla Ciebie?

Tatuaże są modne, wręcz bardzo modne, a poniekąd stają się także stylem życia. W końcu tatuaż to coś więcej niż tylko ozdoba, wszak może wyrażać osobowość, choć tak naprawdę to jaki wybierzcie tatuaż, zależy tylko od Was. Jednak my w dzisiejszym wpisie skupimy się na dobrze tatuażu do osobowości.

Jeżeli jesteś odważna/odważny…

tatuowanieDo odważnych świat należy i coś w tym jest, wszak strach stanowi dla nas tylko i wyłącznie ograniczenie. W przypadku tatuaży strach często związany jest z tym, że boimy się bólu, bo wiecie tatuaż owszem jest świetną ozdobą ciała, ale tak jak piercing boli. Dla jednych jest to ból do wytrzymania, a dla innych nie, choć są i tacy, którzy właśnie przez strach tatuaży nie mają. Ale przejdźmy jednak do osób odważnych, bo w ich przypadku bardzo trafne jest stwierdzenie, że ograniczeniem jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Zatem jeżeli lubicie pokonywać bariery i poniekąd płyniecie z prądem życia, to dla Was najlepszym tatuażem będzie ten o wartości symbolicznej, ale także naturalny bądź portretowy. Możecie więc wybrać dziarę przestawiającą miejsca, w których byliście, albo też co robiliście. Także tatuaże typu dzieła sztuki są świetnym wyborem, ale mogą to być i pejzaże. Odważne osoby nie muszą wybierać tylko jednego stylu tatuaży, lecz poniekąd swoje ciało mogą traktować jako przysłowiowy brudnopis, czyli zaznaczać na nim to, co robili, ale mogą to być tatuaże typu kreskówki. Jednak jak to zwykle bywa, aby dziara nie była powodem wstydu, polecamy Wam znaleźć odpowiednie studio tatuażu. Szczecin jest miastem, gdzie swój punkt ma pracowania Sky Tattoo.

Z umiarem, z minimalizmem

Podobno jest tak, że gdy zrobi się jedną dziarę to już po krótkim czasie ma się ochotę na kolejną. Taka kolej rzeczy. Jednak są osoby, które do tematu podchodzą bardzo zachowawcze ich podejście można nawet określić słowami „chciałabym, a boję się”. Właśnie w ich przypadku nie należy rzucać się na głęboką wodę, lecz zdecydowanie lepiej zachować odrobinę umiaru, czyli postawić na tatuaże minimalistyczne. Delikatne linie, lekkie kontury i koniecznie czarny tuż oraz brak intensywnych wypełnień, a do tego mały rozmiar – takimi cechami powinien charakteryzować się ich tatuaż.

Bez ładu i składu – czyli gdy masz skomplikowaną osobowość

tatuażeKażdy z nas jest inny, zatem to zrozumiałe, że lubi co innego, ale jednocześnie są różne typy osobowości. Jedni są spokojni, uporządkowani i zrównoważeni, a inni są zdecydowanie bardziej skomplikowani i niejako wychodzą poza klasyczne schematy. A skoro mają taką osobowość, nawet jeżeli ją ukrywają po płaszczem znudzenia czy też ciętego języka to jednak poprzez tatuaż wreszcie mogą przestać się ukrywać i pokazać swoje prawdziwe ja. A skoro ich osobowość jest aż nadto skomplikowana to i tatuaż nie może zamykać się w jednym stylu. Konturowanie, ciemne kolory, jasne kolory, kontrast, grube linie, ombre, naturalizm, kreskówka – w tych kilku słowach można określić idealny dla nich tatuaż. Trzeba przyznać, że to prawdziwe wyzwanie dla każdego tatuatora, ale też frajda i przyjemność, wszak wyzwania w tym zawodzie są dobre i kreują artyzm.

Dusza artysty

Są osoby z duszą artysty, ale są też uzurpatorzy, którzy artysty w sobie nie mają, choć udają. Jednak prawdziwego artystę można poznać, gdyż nie żyje na pokaz, bo udających mamy aż na pęczki, choćby pozujących z tomikami poezji, nie mających o istocie przesłania wierszy zupełnie pojęcia. Ale udawanie i kreacja są modne, choć to głupia moda. Jednak skupmy się na prawdziwych duszach artystycznych. Oni na pewno potrzebują wyjątkowego tatuażu, wszak sami są wyjątkowi, choć nieco skomplikowani i wychodzą poza znane szablony. A skoro artysta, to tatuaż powinien być także niebanalny i niejednoznaczny. Ombre, duża ilość cieniowania, lekka i cienka linia – taki tatuaż będzie idealny. Choć można też postawić na kolory, które pokazują duszę artysty, ale w ultra nowoczesnym wydaniu.

Są jeszcze osoby, które przy wyborze kierują się modą. Aktualnie modne są znaki nieskończoności, a także tatuaże z ważnymi datami czy też klasycznie serduszka. Choć moda się zmienia bardzo szybko, to wybór tematu dziary należy do Was.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij