Logo niezbedny dodatek dla firmy

Logo niezbedny dodatek dla firmy

Czy ktokolwiek w obecnych, wizualnych czasach może wyobrazić sobie firmę bez logo? Logo dla firmy to wizytówka, element utrwalany w świadomości odbiorcy jako reprezentatywny, ikona firmy. Aby mieć znaczenie na rynku, trzeba się wyróżniać – takie zadanie spełnia logo dla firmy. Jak sprawić, żeby doskonale oddawało charakter firmy i przyciągało odbiorców? Trzeba stworzyć profesjonalny projekt logo.

Czym jest logo?

Logo to forma graficzna, stylizowany napis, symbol lub inna forma ekspresji graficznej, której zadaniem jest identyfikacja i reprezentacja marki, przedsiębiorstwa bądź organizacji. Umieszcza się je na materiałach promocyjnych takich, jak reklamy, billboardy, projekty ulotki czy pojazdy. Jego budowa zazwyczaj składa się z trzech części: sygnetu (będącego zazwyczaj grafiką lub obrazkiem), logotypu (czyli nazwy) oraz tagline (hasła przewodniego, motta). Często można jednak spotkać logo składające się z samego logotypu, np. Coca-Cola.

Tworzenie logo – projekt logo dla firmy

Projektowanie logo dla firmy wymaga dobrego pomysłu i doświadczenia, dlatego warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Na robimylogo.pl Twój projekt logo zostanie zlecony grafikom, którzy doskonale znają zasady skutecznego logo dla firmy, które dodatkowo cechuje wyjątkowa estetyka i ponadczasowość. Całe zlecenie projektu logo odbywa się online. Istotny jest początek współpracy, kiedy to właściciel firmy przedstawia jej wartości, oczekiwania i skojarzenia, które mają się wiązać z przyszłym logo. Graficy chcą się dowiedzieć jak najwięcej na temat tej wizji, aby jak najlepiej spełnić wymagania i przygotować idealnie dopasowane logo dla firmy. Projekt logo może być stworzony wyłącznie z czcionek lub być obrazkowy – wybór należy do Ciebie. W ofercie znajdziemy kilka pakietów w atrakcyjnych cenach. Po sporządzeniu projektu logo wysyłany jest on do właściciela, który może go zaakceptować lub dodać ewentualne uwagi do poprawki. Na koniec całość plików wysyłana jest mailowo i voila – logo dla firmy jest Twoje!

Jakie są zalety zlecenia projektu logo profesjonalnej agencji graficznej?

• Szybka realizacja – propozycję projektu logo dla firmy można otrzymać już następnego dnia roboczego!
• Doświadczona kadra – graficy zatrudnieni w robimylogo.pl stworzyli już setki projektów logo i projektów ulotki – bogate portfolio może Cię upewnić, że pracownicy są zdolni, kreatywni i znają się na rzeczy!
• Zadowoleni klienci – na stronie internetowej robimylogo.pl możemy zobaczyć logo firmowe tysięcy zadowolonych klientów z różnych branż, np. sklepy zielarskie, salony kosmetyczne, kancelarie adwokackie, kawiarnie, wypożyczalnie aut itd. Dołącz do tego grona!
• Unikalny i estetyczny projekt – inwestycja w projekt logo to inwestycja w rozwój firmy. Oryginalny, niepowtarzalny projekt logo będzie świadczył o profesjonalizmie firmy.
• Jedno logo firmowe, wiele zastosowań – mając logo dla firmy możemy je wykorzystać na wiele sposobów w działaniach promocyjnych. Logo firmowe umieszcza się na billboardach, na projekcie ulotki, na wizytówce, na ubraniach czy na stronie internetowej.
• Niskie ceny – w ofercie znajdziemy niskie ceny projektu logo do wyboru w kilku pakietach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą robimylogo.pl, gdzie znajdziemy usługi takie, jak projekt logo, projekt ulotki czy projekt wizytówki i papieru firmowego

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij