Nowe karty micro SD

Wydaje nam się, że technologia nie jest już nas w stanie niczym zaskoczyć. To jednak błędne myślenie, ponieważ jak się okazuje, pewne rozwiązania techniczne, wciąż mogą wzbudzić w nas wielki podziw dla twórców. Oczywiście nie obejdzie się bez zdziwienia, ponieważ co roku przełamywane są pewne bariery technologiczne, co tylko jest dobrym sygnałem na przyszłość. Na pewno warto się zainteresować wieloma zmianami, ponieważ wpływają one bezpośredni sposób, na nasze życie.

Mowa oczywiście o kartach Micro SD, które nie cechowały się zbyt dużą pojemnością na dane. Obecny proces miniaturyzacji, pozwolił jednak na przełom w tym miejscu. Chodzi tutaj o zastosowania zaproponowane przez firmę Integral Memory, która pozwoliła na umieszczenie na takiej karcie ponad 512 GB wolnego miejsca na dane. Trzeba przyznać, że są to bardzo rekordowe wartości, ponieważ żadna inna karta Micro-SD nie zbliżyła się nawet trochę, do takiego poziomu.

Wielki postęp

Kto dobrze obserwuje rynek technologii, ten doskonale wie, że pół roku temu pojawiła się karta od firmy SanDisk, która oferowała ponad 400 GB wolnej przestrzeni. Jak więc widzimy, mówimy tu o bardzo dużej różnicy, która pozwala nam zupełnie inaczej lokować swoje ulubione rzeczy. Karty przenośne o takich wartościach w przyszłości będą możliwe do założenia w telefonie.Tak więc jak widzimy technologia rozwija się w naprawdę dobrym kierunku. Takie innowacyjne podejście do kart Micro-SD z pewnością sprawia, że chcemy osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Warto zauważyć, że karta będzie nie tylko rewolucyjna pod względem oferowanej pamięci, ale jednocześnie, ma zapewnić transfer danych, na poziomie nawet do 80 MB/S.

Szybkość działania

Pozwoli to przede wszystkim na przesyłanie nagrań w o wiele większej jakości i co najważniejsze będzie to możliwe do zrobienia w ciągu paru minut. Karty co prawda jeszcze nie są dostępne w sprzedaży, ale już w lutym prawdziwi miłośnicy technologii, będą mogli się przekonać na własnej skórze, jak to wszystko funkcjonuje w praktyce. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa propozycja pozwalająca nam lepiej wykorzystać nasze urządzenia mobilne.Na pewno długa gwarancja od strony producenta, również zachęca nas do skorzystania z takiego rozwiązania, zaraz jak tylko produkt pojawi się na rynku. karty Micro SD faktycznie zdają się rozwijać coraz lepiej. Jest tutaj zauważalna poprawa, która wcześniej miała jedynie miejsce w kartach SD. Coraz mniejsza technologia, a mimo to karty tego typu potrafią zaskoczyć pod wieloma względami.

Dobre karty pamięci

Oczywiście przy zakupie tak dużej pod względem pamięci karty, nadal jest pewna bariera. Chodzi mianowicie o cenę, jaką należy zapłacić za taki produkt. Trzeba powiedzieć jasno, że nie należy ona do najmniejszych, dlatego wiele osób uzna, tego typu nową technologię jako ciekawostkę.Z czasem cena spadnie, ale do tego czasu powstaną kolejne ciekawe rozwiązania, pozwalające zmienić telefon w centrum pamięci. Na pewno każdy kto interesuje się chodź trochę technologią, będzie obserwował rozwój tego sprzętu w czasie. Pamiętajmy, że warto stawiać na nowoczesne rozwiązania, zwłaszcza jeśli daje nam to określone korzyści.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij