Wirtualne pulpity z teamviewer

Wirtualne pulpity z teamviewer

Wirtualne pulpity oraz zdalne zarządzanie oprogramowaniem to w obecnych czasach bardzo często stosowane praktyki. E-zarzadzanie firmą pozwala łączyć ludzi, miejsca i rzeczy rozrzucone po całym świecie na jednym wirtualnym panelu. Żeby wszystko funkcjonowało, jak należy i przyspieszało pracę, zamiast ją opóźniać dobrze wybrać sprawdzone narzędzie.

Zdalna obsługa systemów  

TeamViewer to najpopularniejsze narzędzie tego typu na rynku. Rozbudowane zarządzanie macierzą platform i najnowocześniejsza technologia przesyłania sygnału zapewnią duży komfort w pracy zdalnej. Mówiąc najprościej, TeamViewer to narzędzie dedykowane do kontrolowania i obsługi systemów operacyjnych za pośrednictwem sieci internetowej. Co najważniejsze w tym przypadku nie ma konieczności instalowania osobnego serwera na dysku komputera, do którego chcemy się dostać. Za pośrednictwem TeamViewera można całościowo kontrolować dyski systemu, do którego jesteśmy podłączeni, przenosić dane między nimi, prowadzić czaty itp.

E-szkolenia i kursy

TeamViewer doskonale sprawdzi również podczas prowadzenia e-szkoleń lub prezentacji na żywo. Te odtwarzane są bezpośrednio z komputera osoby zainteresowanej, dzięki czemu nie ma konieczności transmisji danych. Dodatkowo prowadzący ma pełen wgląd w działania kursanta, dzięki czemu może kontrolować i korygować jego poczynania, a w razie konieczności nawet w nich uczestniczyć.

Lepsza wydajność zespołu

Korzystanie z takiego oprogramowania pozwala oszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze. Jedno narzędzie pozwala na pracę zespołu w czasie rzeczywistym, nawet w przypadku, gdy każda z nich znajduje się w innym zakątku świata. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby oprogramowanie stosować wewnątrz firmy. Dzięki temu można zintegrować działania poszczególnych działów, bez konieczności przemieszczania się pracowników między piętrami i pokojami. Osoby korzystające z TeamViewera mają wszystko pod ręką, a archiwum bieżących działań pozwala na pełną kontrolę wykonywanych procesów.

Gwarancja bezpieczeństwa

Program jest nie tylko skuteczny, ale również w 100 procent bezpieczny, co staje się szczególnie ważne w przypadku firm operujących wrażliwymi lub utajnionymi danymi. Szereg zabezpieczeń zadba o poufność transmisji i przesyłanych plików, a specjalny system uwierzytelniania pozwoli na uczestnictwo w procesach tylko tym komputerom, które są powołane. TeamViewer połączył już ponad 1,5 miliarda urządzeń, a jego użytkowników wciąż przybywa. Z narzędzia korzystają zarówno wielkie korporacje, jak i mikro firmy.

Zakupu produktu mogą Państwo dokonać pod adresem https://www.vebo.pl.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij