LoMag, czyli program magazynowy do sklepu internetowego

LoMag, czyli program magazynowy do sklepu internetowego

Warto wiedzieć, że sklepy internetowe wymagają właściwej obsługi. Zdecydowana większość programów dostępnych na rynku nie jest jednak w stanie poradzić sobie z kontrolą stanów magazynowych, jeżeli dany sklep będzie miał intensywną sprzedaż. W takim przypadku najlepszym możliwym rozwiązaniem programy magazynowe. Dlaczego rekomendowane jest wdrożenie wspomnianego programu magazynowego LoMag?

Świetna współpraca systemów

Bardzo duża liczba osób może oczywiście mieć wątpliwości w kwestii prowadzenia dwóch systemów. Jak wiadomo oba programy będą wymagały obsługi pracowników, co oczywiście jest związane dodatkowymi obowiązkami. Należy również zaznaczyć, że firma będzie musiała kupić licencję na program. Rekomendowane jest zatem podjęcie decyzji o wybraniu takiego systemu magazynowego, który będzie mógł bez żadnego problemu współpracować z używanym przez przedsiębiorstwo programem przeznaczonym do zarządzania sklepem internetowym.

W tym celu może zostać przez firmę wykorzystany program do magazynowania LoMag, który jest bardzo kompatybilny ze zdecydowanie najczęściej używanymi przez przedsiębiorstwa programami przeznaczonymi do obsługi sklepów internetowych. Należy do nich zaliczyć np. PrestaShop. Wspomniane rozwiązanie jest w stanie doprowadzić do sytuacji, że stany magazynowe będą na bieżąco aktualizowane. W ten sposób można zapobiec pojawieniu się na stronie danego sklepu produktów, które zostały już wyprzedane dużo wcześniej.

Możliwość zaspokojenia różnych działów

Omawiany system magazynowy umożliwia nie tylko właściwe zarządzanie magazynem, ale również pozwala na odpowiednie połączenie wszystkich działów w danej firmie. W zdecydowanej większości przypadków działy w przedsiębiorstwach nie tylko funkcjonują niezależnie od siebie, a także zajmują się zupełnie innymi kwestiami.

Warto jednak wiedzieć, że wszystkie działy w firmie oddziałują na siebie, więc są ze sobą odpowiednio powiązane. Rekomendowane jest zatem zdecydowanie się na taki system, który umożliwi połączenie ze sobą takich działów, jak magazyn, finanse, księgowość czy logistyka.

Ogromne doświadczenie

Należy zdawać sobie sprawę, że wybranie właściwego programu magazynowego jako wsparcie funkcjonowania sklepu internetowego ma również inne korzyści dla przedsiębiorstwa. Warto zaznaczyć, że LoMag jest od lat wykorzystywany jako program magazynowy, w ostatnich latach jest to również świetne rozwiązanie do sklepów online. Omawiany program jest niezwykle intuicyjny, a także odpowiednio dopracowany pod działanie praktycznie każdego magazynu.

Nie wszyscy mają świadomość, że program rozwija się systematycznie razem z użytkownikami. Osoby, które nie są przekonane jeszcze do zakupu lomag mogą przetestować najpierw wersję demonstracyjną. Pozwala ona bowiem na uruchomienie programu maksymalnie 30 razy. Jest to odpowiednia ilość, by przedsiębiorca mógł dokładnie sprawdzić funkcjonalność całego systemu. Następnie zostanie już tylko właścicielowi firmy podjęcie decyzji związanej z zakupem pełnej wersji oprogramowania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij