Dwa słowa pozycjonowanie stron

Dwa słowa: pozycjonowanie stron

SEO to skrót od Search Engine Optimization, co oznacza ogół działań polegających na zwiększaniu ilości i jakości ruchu na Twojej stronie poprzez organiczne wyniki wyszukiwania.

Zrozumieć prawdziwe znaczenie pozycjonowania stron

Warto przyjrzeć się bliżej tym pojęciom:

  • jakość ruchu – możesz przyciągnąć wszystkich odwiedzających na świecie, ale jeśli odwiedzają Twoją witrynę, ale jeśli Ci użytkownicy chcą kupić komputery, podczas gdy Ty sprzedajesz buty sportowe to nie jest to ruch wysokiej jakości. Zamiast tego chcesz przyciągnąć odwiedzających, którzy są naprawdę zainteresowani produktami, które oferujesz.
  • natężenie ruchu – kiedy już zdobędziesz zainteresowanie docelowej grupy odbiorców, zwiększone zainteresowanie i ruch klikających w Twoją stronę z wyników wyszukiwania (SERP) są pożądane.
  • wyniki organiczne – reklamy stanowią znaczną część wielu SERP, jednak to ruch organiczny, czyli bezpłatny, jest tym najbardziej wartościowym.

 

Cennik pozycjonowania stron – oferta agencji SEO

Jeśli posiadasz firmę i zacząłeś prowadzić jej stronę internetową, ale nie masz pojęcia o marketingu internetowym, nie musisz się martwić! Agencja SEO Blumo z długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą zajmie się ulepszeniem i pozycjonowaniem Twojej strony, dzięki czemu Ty zyskasz cenny czas, a Twój biznes nowych klientów! W cenniku pozycjonowania stron na stronie blumoseo.pl znajdziemy atrakcyjne cenowo pakiety, dzięki czemu dobierzesz ofertę do swoich potrzeb.

 

Pozycjonowanie WordPress – co to takiego?

WordPress to system zarządzania treścią typu open source (CMS). Zapewnia prosty sposób tworzenia struktury, zarządzania i publikowania witryn internetowych, nawet jeśli nie znasz języka HTML.

Kiedy większość ludzi myśli o WordPressie, przychodzi na myśl blogowanie, jednak jest on używany na znacznie szerszą skalę i przez różne rodzaje witryn. WordPress obsługuje ok. 32% Internetu!

WordPress zyskał też ogromną popularność z uwagi ​​dostępność wielu wtyczek SEO, które pomagają w pozycjonowaniu WordPress. Nie oznacza to jednak, że ich używanie jest równoznaczne z doskonale zoptymalizowaną witryną i nie są wymagane żadne inne poprawki SEO. Te narzędzia ułatwiają korzystanie z tradycyjnych technik i strategii SEO, jednak nie zastępują profesjonalnie wykonanego pozycjonowania WordPress przez agencję SEO.

 

Reklama Adwords w Warszawie – zareklamuj stronę w Google!

Google Adwords to platforma reklamowa typu pay-per-click (PPC). W przeciwieństwie do innych platform PPC, takich jak Facebook, reklama AdWords w Warszawie oferuje reklamodawcom dwa podstawowe sposoby dotarcia do ludzi: 1) za pośrednictwem sieci wyszukiwania Google i 2) za pośrednictwem sieci reklamowej Google.

Chociaż te podejścia są funkcjonalnie bardzo różne, oba wykorzystują system licytacji PPC, w którym reklamodawcy składają oferty, aby ich reklamy były wyświetlane odpowiednim odbiorcom. Obecnie do wyboru jest mnóstwo platform PPC – na Facebooku i Instagramie, reklamy na Twitterze, piny promowane na Pinterest… lista jest długa. Jednak pomimo całej konkurencji, reklamy AdWords w Warszawie są nadal jednym z najlepszych sposobów dotarcia do docelowych odbiorców.

Agencja SEO Blumo zajmuje się pełnym zakresem działań SEO, m.in. pozycjonowaniem WordPress, reklamą Adwords w Warszawie czy tworzeniem stron internetowych na autorskim kodzie. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem pozycjonowania stron na blumoseo.pl – oddaj swoją stronę w zaufane ręce i osiągaj najwyższe pozycje w Google!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij