Depilacja laserowa – jakim sprzętem dysponujemy

Depilacja laserowa – jakim sprzętem dysponujemy?

Usuwanie owłosienia laserem cieszy się dziś bardzo dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na wysoką skuteczność zabiegu. Na rynku znajdziemy wiele różnych urządzeń do depilacji laserowej, które różnią się od siebie jakością i efektywnością. Z jakim sprzętem spotkasz się w u nas?

Profesjonalny sprzęt do depilacji

Nasz wrocławski salon depilacji laserowej dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do usuwania owłosienia. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczne i trwałe efekty już po kilku pierwszych zabiegach. Bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego nieustannie rozwijamy usługi, wybierając sprawdzone i profesjonalne urządzenia najwyższej klasy. Nasi pracownicy posiadają również odpowiednie przeszkolenie i uprawnienia do obsługi sprzętu. Wysokie kwalifikacje specjalistów gwarantują bezpieczne i efektywne zabiegi depilacji laserowej, dlatego jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu depilacji we Wrocławiu – zapraszamy do nas.

 

Laser diodowy MedioStar Next Pro

Nowoczesny laser diodowy MedioStar Next Pro to wysoce zaawansowany sprzęt do depilacji laserowej we Wrocławiu. W porównaniu z dostępnymi na rynku urządzeniami do usuwania owłosienia, niemiecki laser MedioStar Next Pro jest znacznie szybszy, lepszy oraz efektywniejszy. Nic dziwnego, że obecnie jest uznawany za numer 1 na rynku. Diodowy laser MedioStar Next Pro w 2015 roku zdobył główną nagrodę w konkursie magazynu BeautyInspiration, gdyż obecnie jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń depilacji laserem. Nowatorskie rozwiązania, oferowane przez Star Pro, pozwalają na skuteczne usuwanie owłosienia na każdym fototypie skóry – przez cały rok. To skuteczna, bezbolesna i efektywna depilacja dla kobiet i mężczyzn. MedioStar tworzy zupełnie nowe standardy w dziedzinie depilacji i znacznie wyróżnia się spośród innych, dostępnych na rynku urządzeń.

 

Jak działa MedioStar Next Pro?

Next Pro to niemieckie urządzenie medyczne najnowszej generacji działające punktowo, dzięki czemu nie uszkadza tkanki znajdującej się wokół włosa. Dzięki zaawansowanym czytnikom melaniny, laser precyzyjnie „odnajduje” włos i skutecznie go usuwa. Klienci nie muszą obawiać się bólu podczas depilacji, gdyż laser posiada specjalne urządzenie chłodzące, które odprowadza ciepło – dzięki temu doznania bólowe są wręcz nieodczuwalne. System chłodzenia skóry chroni przed oparzeniami i schładza naskórek, niwelując ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. MedioStar Next Pro pozwala na skuteczną depilację laserową  u każdego – także u osób z ciemniejszą karnacją lub jaśniejszymi włoskami. Fala o długości 940 nm (wiele starszych urządzeń do depilacji posiada mniejszą falę – 755 nm, 810 nm) pozwala na głębsze dotarcie do skóry, dlatego depilacja tym laserem przynosi znacznie lepsze i szybsze rezultaty. Maksymalna moc lasera, wydajny system chłodzenia i większa głębokość penetracji, pozwala na skuteczne dotarcie do głębszych warstw skóry i skutecznego zniszczenia meszków włosowych.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij